| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku, přesně ~R^ dnešní doba je pro ně hodně složitá.
Co se týče mojí kamarádky - byly roky, kdy za ní jezdily davy (opravdu měla hodně kamarádek a kamarádů z řad vrstevníků), ale jak jim všem přibývaly roky a zdravotní potíže, tak už je vozili spíše občas a postupně velmi zřídkakdy jejich děti a postupně opravdu měla návštěvu jednou "za uherák". Prostě zůstala sama. Děti za ní jezdily velmi spoře, protože chodí do práce... Takže z mojí strany šlo defakto o denní pozdravení se - zkrátka nakouknutí, jestli něco nepotřebuje (v případě nouze aspoň telefonát) a případně ji jít potěšit aspoň tak, že jsem si vzala kafe a šla ho za ní vypít. Zřejmě jsem si k ní vybudovala lepší vztah než k mojí mamince, protože tu mám 300 km daleko, a proto mě teď tak drtí když jim dávám vyvézt popelnici a vidím v ní kamarádky kabelku... je mi z toho strašně moc smutno, jak málo toho po člověku zbude. :-(
Navíc si uvědomuji teď výrazně víc, jak strašně málo stačí na to, aby člověk zestárl, onemocněl tak, že to vlastní děti nevidí (nechtějí vidět, protože to by znamenalo víc starostí, práce) a ocitl se na stejné vlně - děti se dnes rozjíždí přes půl světa, žijí často tisíce kilometrů daleko... prostě nikde není psáno, že nebudu jednou taky potřebovat nějakou hodnou paní sousedku, která mi bude ochotná pomoci případně udělat mi denně na pár minut společnost...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.