| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Valkýro, u nás to třeba začalo přese mě a postupně se mnou za ní začal chodit i manžel na kafe a kus řeči, takže jsem manžela opravdu přemlouvat nemusela - taky bych mu v tomto směru nemohla poroučet, ale to naštěstí nebylo potřeba - ke stáří má větší respekt než já. Jen jsem ho vždycky požádala, že paní Zelená by potřebovala pomoct s tím nebo oním a buď si čas našel nebo nenašel. No a vlastně později, jak už jsme si tykali, tak ho o pomoc požádala sama. Většinou si ho našel nebo ji poprosil, že teď fakt nemá čas ať poprosí bráchu, že ten to taky bude umět... zkrátka domluva no. A taky jak jsem psala, ona nám pomáhala taky - třeba PPL, DPD k ní vozili naše zásilky když jsme byli v práci; dohlížela nám na děti když jsem potřebovala... když děti něco potřebovaly taky za ní mohly zajít - s radostí je přijala... Když ona jela na chatu nebo na dovolenou věděla, že se jí postaráme o dům a zahradu a stejně tak se snažila ona pomoct nám. Když potřebovala něco zaplatit přes elektornické bankovnictví přišla k nám a manžel jí to zaplatil... když to teď tak píšu měli jsme k sobě navzájem absolutní důvěru. Měla takový hodně břitký a milovala dvousmyslný humor a paradoxně s mým mužem si velice v tomto směru rozuměli, a to až tak, že občas to velice těžko nesly její děti ~:-D Dlouhé zimní večery s ní byly úžasné - vydržely jsme dlouhé hodiny sedět, debatovat, smát se... když měla vzpomínací, tak jsme spolu i plakaly... prostě byla super a chybí ~s~ ~n~ Navíc i to, že sama něco neumím spravit... opravdu neznamená, že jí nemůžu pomoct najít telefonní kontakt nebo zavolat tam či onam, aby jí poslali technika. Moje zkušenost je, že staří lidi mají peníze, ale neumí si často zajistit správnou pomoc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.