| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já nespím, četla jsem to odpoledne a co hodinu mě budí noční můry...

Věřím, že je to ojedinělý, protože v jiné rodině by nejstarší zvedl telefon a zavolal tetě, babičce..., navíc v Praze (na vesnici by se to vědělo a řešili by to všichni...) ..., i v tý škole by si snad proboha učitelka všimla, že jsou děti nějaké "divné", i když by se to kluci rozhodli tajit...

Paní, která to "odhalila", píše, že z toho byla v naprostém šoku a já osobně si myslím, že hlavně my matky to fakt špatně neseme, protože dokážeme dohlédnout tisíců důsledků a dopadů na psychiku těch dětí atd. (bohužel vč. rizika současné medializace a s tím spojeného rizika i možných podvodníků a vyčůránků, kteří se na příběh mohou nabalit, osobně se bojím, že po té hrůze ze smrti rodičů a po kolečku snahy to utajit a postarat se sami o sebe, přijde teď kolečko medialzační a z dětí může být "mediální atrakce").

Peníze, ty se určitě vysbíraj a věřím, že i instituce (třeba město a tak) se rychle přidá, protože lidi jsou solidární a pro instituce je to "výborný PR příběh", ale snad se podaří ty děti před tím uchránit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.