| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Liv,
tak chirurgové na sále mají před sebou otevřeného člověka - dýchali by do otevřené rány. Zatímco naše dýchací cesty jsou myšlené jako filtry nejen na špínu a alergeny, ale i ty viry. To je funkce kůže a sliznic.

Ti, co omdlévají, asi s rouškou nepůjdou na tu lanovku ani na horské kolo. Když mám blbý den (astma, alergie), tak prostě nikam, kde vyžadují roušku, nemůžu. Někdy si jí sundavám (třeba když jsem sama v uličce obchodu), abych se vydýchala. Párkrát jsem si musela sednout - když skloním hlavu mezi kolena, tak taky žádná aktivní kráva nevidí, že nemám roušku.... ale vesměs mezi lidi prostě nechodím (nemám tu potřebu). Ale chirurgem bych asi být nemohla. V dnešní době ani tou pokladní, neutáhla bych stání a roušku, celoživotně mám nízký tlak a tahle kombinace by se mnou sekla raz dva....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.