| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Skovajsová: “ Jako velký problém vidím ale to, že rakovina prsu roste především v civilizovaných zemích, což je podle mě důsledek ztráty ženství. ..... Možná se to nebude někomu líbit, ale boj za práva žen a postavení je něco jiného než zůstat ženou. Jde o něco jiného. Moderní společnost vede k potlačování rozdílu mezi ženami a muži a chce po ženách to samé, co po mužích. A samozřejmě obráceně. Ty role se mění, muži už nejezdí na koni a neloví zvěř, jen těžko prokazují svou chlapskost. Ženy i muži si dnes těžko hájí svou roli. V tom je podle mého názoru možná příčina nemoci. Vzdor těla, které křičí: "Ne, já už nechci být chlap!" ....... Ze své zkušenosti vidím, že rakovinou onemocněly ženy, které si myslely, že je správné zvládat ženskou i mužskou roli.“

Ačkoli jsem proti potlačování rozdílů mezi pohlavími, což nemá s rovnopravností nic společného, tak vývody Skovajsové, jak to vede k rakovině jsou absurdní. Jestli takto přistupuje k pacientkám tak je neprofesionální.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.