| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Okolík, ono by stačilo. Kdyby si to každá škola udělala po svým, ale vystup=žák co na konci roku umí co má.

A je jedno jak toho dosahnou.

Ředitele si dovzdelali personál školy.

Copak musí mít na všechno návod. Každá škola je jiná, někdo může vyjít ze školy a je v lese. Někde není nic. Někde je v každé třídě PC a někde né.

Oslovení podniků v okolí by mělo být samozřejmostí, vyškemrat si vyřazené NB a PC. Manžel za poslední rok koupil 40novych Pc. Hodně toho nyní darovali.
A projektanta NB. Není žádná šunka i když mu je 4roky. A běžná práce postačující.


Prostě nevím, školy mi přijdou mimo. A to i ta naše.

V práci člověk musí improvizovat. Nikdo ho nevodi za ruku.

Jenže oni čekají co jim přijde do pošty.~8~ no to je nad moje chápání.

V tuto dobu bych měla dávno projita lejstra co rodiče jak blbci vyplňují, každý září píšu zaměstnání telefony a podobně. A všechny IT bych měla obvolane už v březnu-dubnu. A sháněla od nich PC pro soc. Slabé rodiny.

A nyní bych už měla osobně obejite podniky v okolí. A zamluvený vyřazené PC. Napsané e.maily rodičům kdo by něco potřeboval. A většinou třídní tuší kdo by potřeboval.

Jenže toto jim nikdo neposlal. Tak čekají.Na co na zázraky? Nevím.

Osobně bych během září chodila učit ven. Aspoň něco. A Podle třídy. A třeba pro prvňáčky by ten přechod byl plynulejší.

A třídy co jich i nyní je 15ks. Netřeba cokoliv řešit.

Jenže to je samé, nejde, nejde, nemůžeme. To taky nejde. To by rodiče něco. Tak ať si je učí sami v dom. Škole. Komu by to nevyhovovalo.

Já jsem dneska zase asi nabroušena na státní zaměstnance. Jejich laxní přístup mě udivuje. Zase nás splachla voda.A před měsícem nam slíbili opravit kanály. Všechno trvá 100let.

Jak v těch školách, než se rozhoupou.

Za mě lepší něco zkusit a měnit než čekat na pokyny, které třeba budou nevyhovující.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.