| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stalo, jen jednou. Šla jsem na pohovor na manažerskou pozici. Místo pohovoru Praha, česká firma. Nejdřív jsem asi 30 min.čekala, měli zpoždění. Recepční tam nebyla, tak jsem se zvedla, že odejdu. V tom momentě se otevřely dveře, vyšla personalistka a vyprovodila kandidáta, co byl přede mnou. Mne pozvala dál. Tam seděl rozšafně muž, který se "omluvil" za to, že jsem musela čekat slovy" že přijel pozdě už na první pohovor, ale z pozice majitele firmy je to akceptovatelné". Pak studoval mé CV, kde jsem neměla rok narození ani stav. Nejdřív se mne lišácky zeptal, zda "mám doma nějaké malé sviště". Bylo mi přes 30, což šlo vydedukovat z kolonky vzdělání. Odvětila jsem, že na tuto otázku odpovídat nechci. Chvíli mé CV obracel, tam i zpět. A pak pronesl něco, že ve 20 jsem určitě flexibilní, ale po 30tce budu chtít děti. No, celé to bylo rozpačité. Už i personalistka ho taktně napomenula. Zbytek proběhl rychle, letem světem mi řekl o pozici, a já jsem letem světem odpověděla na pár pracovních dotazů. Překvapivě jsem nebyla pozvána do dalšího kola ~:-D Ne, že bych o to stála.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.