| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lído, podobně nepostradatelný byl jednu dobu manžel taky, pracoval tam tři roky, nikdy předtím ani nikdy potom nebyl ani tak unavený, ani tak málo s rodinou
a když odešel, protože toho měl dost, ještě mu občas volali, pak našli jinýho a byl klid, každý je nahraditelný, teda v práci určitě, ale já chci mít rodinu v pohodě, v rodině nahraditelný není nikdo, takže ať si zaměstnavatel najde jinýho blázna
samozřejmě vím, že to na některých pozicích je těžší, maminka si brala dovolenou jen ve druhé polovině měsíce, bratranec agronom může jen přes zimu a ještě ne kdykoliv,

ale jakou to má souvislost se školstvím? to jako že každý jiný radostně odjíždí z dovolené, aby doháněl práci svých nadřízených? protože práce učitele opravdu není dělat scénáře pro různé dělení dětí do skupin a různý začátek pracovní doby

jestli si myslíš, že učitel jenom učí, opravdu se pleteš

že je ve školství bordel vím až moc dobře, kromě toho, že učím, mám taky tři děti, který se vůbec nedaly nikdy vměstnat to kolonky průměrných dětí, tím se ani tady netajím,
že je školství nepružný je bohužel fakt, který se hodně těžko mění

Jak to dělá Březová nevím, ale po zkušenosti z letošního jara mě trochu přešlo to nadšení, původně jsem tam chtěla dát kluky, sešlo z toho, mrzelo mě to, ale teď jsem viděla, jak dětem i učitelům chybu kontakt, takže ano, jako nouzovka pro sportovce, ale jsem ráda, že nám se povedlo najít školu normální a přesto perfektní

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.