| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jahala., tam co jsem byla to bylo dle popisu, proto jsem odtud zdrhla. U stroje jsem naštěstí nikdy nedělala. Nemohla bych směnovat, já prostě mám okolo 20:30 nejlépe půlnoc. A neustále mi někdo vyhrožoval, že mě propustí což třeba 2009 kdy byla krize bylo výborné, pokud nebudu dělat ty faktury na které nemám vzdělání a vůbec mě SAP nebavil. ve chvíli kdy jsem viděla, že dáma co to od ní přestrčili ke mě pořád někde krafe a nepracuje, jen si stěžuje co má chudák práce. Co vím, tak šéf co byl na mě tak "milý" byl odejit a to velmi zajímavě. V 6h dorazil do práce a v 8h byl před budovou. JJ mlýny melou pomalu,ale jistě.

A manžel kdysi pracoval na Katastru a státní správa-co si odtud odnesl: tam nikoho nezajímá co dělá člověk,ale jestli to tam přesně odsedí.~8~ Zdrhnul odtud.

A ty svátky v práci byli když se stavělo v Liberci OC NIsa, něco se tam dodávalo a bylo toho mraky......a pak do Ostravy OC Karolína, nebo jak se ten obchodák jmenuje.

A manžel v jiné firmě si jako člověk skoro z nejhlavnějšího vedení společnosti, nemůže dovolit nebrat telefony. On teda jede hodně online, takže jede právě tak jak by si mnozí představovali, že by měla fungovat škola, konference 10-20lidí online. Korona doba ho vycvičila tak, že má nyní telefon a z toho je schopný se připojit skoro kamkoliv, když mají ty jeho podřízení dovolenou. To totiž měl většinou na NB.

A já jsem si naštěstí svým šéfem a pravda je, že to je to nejlepší o může být. Když chci vstanu si brzy, když chci šiju si 16h v kuse, když se mi nechce tak třeba vůbec.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.