| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jo, vidím to podobně... z článku jsem překlikla na další
https://denikn.cz/396544/delnici-na-me-kazdy-den-stekali-kdyz-jsem-jim-vynadala-skoncili/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=VWLcnZjQ8xC-202008130818&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

zase se teda dá jen ze stránky seznam.cz, takže kopíruju:

Thu Thuy Truong, referentka na ministerstvu:

"Na pracovištích se mi stává, že kolegové komentují můj vzhled. Takový ten každodenní sexismus, kdy mi říkají, že mi sluší, když mám rozpuštěné vlasy, nebo třeba že se mám víc usmívat.

Většinou se neohradím, protože to neumím. Jsem strašně nerada konfliktní. Vím, že to nemyslí zle, a někteří si myslí, že to pro mě je kompliment. Netuší, jak nesvá z toho jsem. Taky se bojím, že když se ohradím před manažerem, budu v práci za tu problémovou. V práci nemůžu lidi okřiknout jako ty dělníky, tam je potřeba mít vztahy na přátelské úrovni, aby se tam člověk cítil dobře.

Třeba jeden kolega, který je o generaci starší než já, byl vyloženě ze staré školy. Držel dveře, pouštěl do výtahu, tenhle žánr. Zároveň byl ale někdy trochu vlezlý, procházela jsem něčím těžším a on za mnou byl schopný přijít i třikrát za den do kanceláře, ať se víc usmívám, že mi to tak víc sluší. Kdyby to byl kdokoli jiný, pošlu ho někam, ale tenhle kolega byl tak vychovaný a už asi jiný nebude."

asi jsem fakt mimo, ale na mne ten popis prostě jako nějaké obtěžování nepůsobí, podle mne jde o normální, vstřícný postoj a vnímala bych to spíš jako přátelské prostředí... ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.