| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, napadlo mě, že ho naučím "žalovat" správně - čili ne - oni mi sebrali čepicíííí, ale A., můžeš jít prosím klukům říct, ať mi vrátí čepici? Já jsem jim to řekl už 3x a nic.

Ale nevím, jestli pro tu klučičí smečku to nebude pořád "žalování".

Ono je to těžké - ona si jeho učitelka třeba stěžuje, že neumí si najít svoje věci. Já na ni - jak neumí najít, tak snad je má v tašce nebo ve skříňce ve třídě, ne? No a ona na to, že jak je tam dětí víc, tak to různě přehazují (ty jiné děti) a náš malý si pak tu svoji věc (třeba sešit) neumí najít... A já na to - a jak to má jako umět? U nás mají věci svoje místo nebo leží tam, kde si to položil naposledy nebo tam, kam si to uklidil. Holt není zvyklý, že má další 2 sourozence, kteří si to třeba půjčí, strčí omylem do svého šuplíku nebo schválně zašantročí nebo omylem zahází hromadou jiných věcí... Ona že bysme ho v tom měli trénovat, že pak stojí nešťastně uprostřed třídy a neví, do čeho má psát. (no a já si myslím, že by si měla ve třídě udělat pořádek - přece doma nezačneme dělat bordel a schválně mu schovávat věci, aby se naučil si je hledat...) Při představě, že by měl ve třídě problémového spolužáka, který by mu ty věci třeba schválně schovával, no, to by nerozdejchal...

No, já jsem ráda, že je moje dítě hodné, určitě víc, než kdyby to byl malý grázlík, ale to neznamená, že to není náročné... ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.