| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Emmy , no jestli teda není lepší, protože jednání některých je šílené , že nám MP od pátka cca 16h do pondělí 8h vůbec nefunguje. A na Policii CR je jen jedna hlídka a ta řeší nehody a na nic jiného nemá čas.

Jo a já našla někdy v půlce dubna na parkovišti jeden kus SPZ, říkáme se synem hodíme to na POlicii, ať brnknou majiteli a on neplatí novou sadu.

JJ to jsem se přepočítala. Byl z toho pro mě 45minutový výslech a protokol na A4.~8~ Během kterého jsem se dověděla, že tam SPZ leží od cca 9h (kdy tam byl majitel auta) a já ji donesla okolo 14:30-15h. kde jsem ji celou dobu měla. Trvala jsem si na svém. Tak mě opustili a vrátili se cca za 10minut(asi projížděli kamerový záznam). Se vůbec nedivím, že ji nikdo nesebral.

JJ a kamerový záznam z parkoviště si projížděli na 100%, protože se mě přišli znova zeptat v kolik hodin jsem ji sebrala. Já jim řekla, že jsem ji sebrala a jeli hned sem a kolik bylo nevím asi. 14:10 a oni na mě za chvilku přišli, že si mám vzpomenout kolik doopravdy bylo.~8~ tak jsem řekla moment a volala synovi a ten tvrdil, že bylo 14:20. Pak už jsme se sekli o 2minuty a spokojenost. To jsem opravdu nepochopila. Doufám, že tomu chudákovi nenapařili pokutu ach jo.

Mám někdy dojem, že chrání akorát ty darebáky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.