| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kachno, čím víc o tom přemýšlím, pro něj to spíš byla taková fórová výmluva, protože on by nenadýchal, jak jsem psala, jeho metabolismus zpracovává alkohol nadmíru dobře, má skoro 2 metry a je hodně statný. Kdysi pil pravidelně 4 liry piva denně a opilý nebyl. Kupoval si domů takové ty 2l petky a pil to ve vedrech. Jeho lékař mi na to tehdy řekl, že když jsou ty vedra, tak by mu to nezakazoval.
No ale tato příhoda nebyla důvodem, proč jsem založila téma. Jak mi řekl, že pil alkohol, tak jsem se nedohadovala a sedla do auta a přijela.
Má to ale pokračování ... další týden vzal na chatu všechny 3 děti. Domluvili jsme se, že pro jedno z nich přijedu v týdnu, protože má jiné povinnosti v Praze. (Proč mne jenom nenapadlo, že ji má přivést on?!).
No jedu v podvečer a mám zpoždění, voláme si, že musím ještě natankovat (jeho auto, které mi nechal výměnou za moje větší, s prázdnou nádrží) a že mi můžou teda přijet naproti k té benzínce, jestli se jim nechce čekat. Odpověď, že požil alkohol a teda už nikam nepojede a počká na smluveném místě. Popojeli autem kousek od chaty, aby mě neviděla nejmladší, která by chtěla hned odjet domů se mnou.
No, po příjezdu opět jsem dostala vynadáno za nějaký zkonstruovaný problém s autem a že jsem přijela pozdě.... no comment.
A konečně ten můj problém - připadá vám v pořádku, že je s dětmi na chatě sám (jediný řidič) a popíjí alkohol? jestliže je to argument proč nepopojet autem kousek dál nebo nedojet dceři do lékárny, proč sakra vůbec pije? Chápu, že pro spoustu lidí je to běžné a vždy si nějak poradí, jenže v jeho případě já jezdím z Prahy 100km abych pořešila, co on nezvládne. Jasně, že je to moje volba, ale ty děcka jsou tam takové rukojmí a nárazníky potom. Jen tak prostě uvažuji, jak je to běžné být s dětmi někde, kde je auto třeba a popíjet.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.