| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Neznámá, aha :)
A jakou roli přesně v této situaci hraje věk? Psala jsem už několikrát, kdyby tam byl kdokoli, kdo by ten lék potřeboval a měl akutní bolesti, situace by pro mne byla stejná a kdyby jedinou možností bylo jet pro léky do lékárny, jela bych i po požití jednoho piva. A dle diskuze nejsem sama. Tím, že jde o dceru se mi to zdá ještě naléhavější, že pro ni by mohl mít otec větší slabost než pro cizí ženskou.
A taky jsem psala a zdůraznila, že po spršce výčitek od otce dětí a konečné informaci, že vlastně požil, jsem sedla do auta a jela. Nikomu jsem nic nevyčítala a k řízení ho nepřemlouvala. Jen mi to vrtalo hlavou, že já bych po nikom nežádala, aby tu situaci vyřešil místo mne anebo nechal holku trpět. To je nějaká dramatizace?

Vy jste si vybájili něco, co jsem nepsala a ještě mi podsouváte, proč a jak jsem to psala. Fakt dobrý.

No a některým zde přijde v pořádku nalít do 16 leté alkohol, ale velký chlap po jednom pivu, který by zaručeně nenadýchal a i kdyby nadýchal, tak v krvi by nic neměl, za volant ve stavu nouze sednout nesmí. O nějakém vlivu nemůže být ani řeč.
Proč zákon o alkoholu za volantem porušit je špatné a zákon o podávání alkoholu nezletilým porušit radíte? V obou případech je v mnoha zemích tolerováno obojí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.