| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nebojím, ale bydlíme v bytě v činžáku ve městě. Možná někde na samotě a ve velkém domě, kde bych neměla ani přehled, jestli třeba někdo není v jiném patře, si dovedu představit, že bych se třeba bála.
Jednou jsme trávili dovolenou na chatě, kde se v přízemí rozsvěcelo světlo na fotobuňku, když tam někdo šel (ať z patra nebo zvenku). Poslední noc našeho pobytu (naštěstí) se to světlo rozsvítilo, i když jsme byli všichni nahoře v posteli! V tu chvíli jsem si uvědomila, že jsme na samotě, vedle byly sice 2 chalupy, ale obě prázdné, venku totální tma ... Do toho přízemí jsem nejdřív volala, jestli tam někdo je, pak tam vlezla, nebyl nikde nikdo, možná ta fotobuňka reagovala na nějakou myš nebo můru ... Ale moc jsem toho tu noc už nenaspala a byla jsem ráda, že druhý den odjíždíme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.