| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bála jsem se dřív, ve městě v činžáku. Naprosto iracionálně, ale zato hodně, kdykoli jsem byla sama doma...když muž odjel třeba na měsíc pryč. Pak jsme šli do domku v témže městě, to už jsem se bát přestávala. Mj. i proto, že muž byl několikrát i pul roku mimo, došlo mi, že se nejde bát pul roku v kuse. I když jednou jsem přišla za tmy a v garáži se svítilo...pak se ukázalo, že to kočka...vypínač byl u skříně. To jsem měla nahnáno.
Tedˇ bydlíme na vsi, ne na samotě, ale i tak tu lišky dávají dobrou noc. Bát jsem se přestala asi úplně (ale taky nebývám sama doma, máme 4 děti od roka do deseti a nikdy nejsou pryč všechny). Někdy nezamknu, v noci chodím do zahrady. Ale občas mi taky nedělá uplně dobře jít celým domem na záchod, dum má skoro 150 let a záchod je od ložnice fakt daleko, zvláštˇ třeba po strašidelným filmu 😁.
Joo, ale vzpomněla jsem si, jak jsem se jednou vyděsila. Měla jsem čerstvě 30, tehdy jen dvě děty, ty byly u babičky, muž pryč. Šla jsem si zaběhat, pak vlezla s knihou do vany. Otevřu první stranu a čtu, třicetiletá žena si šla zaběhat, pak do sprchy, ze zahrady ji sledoval vrah a zabil... 😎

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.