| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám se ráda čím dál tím víc, musím říct. Nikdy jsem se sice neměla vysloveně nerada, ale teď se mám ráda moc, jsem na sebe hodná. Jsem srozuměna se svými přednostmi i nedostatky, jsem k sobě tolerantní a chápu se. Jsem sama sobě maminkou, i když maminku stále ještě mám. Často se pochválím, zaobdivuju i odměním. Hýčkám se a rozmazluju. Mám o sobě dobré mínění. Odpouštím si své chyby. Necítím se vinna. Mám ráda lidi (a všechny živé tvory též) a proto mám ráda i sebe.

V této debatě je hezké, jak jste projevily ~s~ někomu (zasjaj), kdo se rád nemá. Takže je vidět, že by se rád mít měl a věřím, že se to časem naučí ~x~.

Myslím, že mít se rád je jeden ze smyslů našeho každého života. A že ten život by měl být takový, aby se člověk rád mít mohl. K tomu stačí být dobrým člověkem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.