| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, to je hezký příspěvek, jenom tedy nezapomeň, že na počátku byla tvoje dehonestace ženských, co holt mají nějaký instinkty a "dřepí doma na prdeli s dětma" a jsou proto zlatokopkami druhé kategorie.

Protože dle tebe je jediná soprávná cesta si uvědomit, že veškeré ženské konání je "sociální konstrukt" a celou vahou osobnosti podporovat co nejširší potlačení ženské role, iniciovat časný nástup žen ke strojům a další a další alegorické vozy.

Nakonec sdílená rodičovská, několikarychlostní mateřská, státní jesle a další jsou toho důkazem, ale jsou i dobrým odrazovým můstkem pro zkrácení rodičáku jako takového.

Tak mi, prosím tě, nevykládej, že v naší osvícené době někdo nutí ženy k ženství. Naopak, ženská ve své roli aby pomalu založila podzemní organizaci (pokud nechce být příliš alternativní nebo čelit tvému-společenskému pohrdání.) A to velmi sere mě. Už proto, že já, ač instinkty mám, jsem je ve svém životě byla nucena potlačovat. Ačkoliv nejsem žádný lumen a má kariera je průměrná, nebylo myslitelné, abych se věnovala domácnosti a dětem.

Výsledkem toho je, že chodím oprašovat jeden hrob na UH s pocitem, jak jsme se zbytečně honili a dobré věci, co život může dát, jsme si neužili.

A teď mi hlavně nepiš, že jsem měla volbu. Ne, neměla, nikdo dneska nemá volbu. Doba ženských rolí a instinktů je v nenávratnu. Tak mi na ně aspoň neplivej.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.