| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nezaplatila bych z principu, já úplně žasnu, co si nechaj lidi líbit.
Obrátila bych se na třídní s tím, že pravděpodobně došlo ke komunikačnímu šumu. Pokud by mi tenhle požadavek fakt přednesla, tak bych ji upozornila, že učebnice byly na její pokyn ve třídě, tudíž dítě za ně neodpovídalo. Za druhé, chtěla bych vědět, jestli se při odevzdávání kontrolovaly podpisy, tj. jestli někdo neodevzdal dceřinu knihu. Za třetí, upozornila bych, že čítanky byly v dezolátním stavu, takže pokud vůbec něco, je možné případně požadovat pouze zůstatkovou hodnotu, nikoli žádat knihu novou.

Včera nefungoval v ZŠ zvonek a všichni tam přešlapovali desítky minut jako oukropečci, protože rodiče nesmí dovnitř (korona). Přemýšlela jsem, jak dlouho by tam byli ochotni stát, kdybych nešla dovnitř a neupozornila vychovatelky. Je to sranda, jak jsme všichni ubuzerovaní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.