| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

my jsme zkouseli model, ze deti zustanou v byte a my se budeme u nich stridat. Jenze to vyzaduje dost velkou komunikaci mezi rodici a i urcitou, ehm jak to rici - vyspelost. Nebo li kazdy si to predstavuje z tech rodicu jinak, a protoze na to nejsou zadna nepsana pravidla, tak jsou tam veci, ktere drhnou. Podle meho soukromeho nazoru, pokud jsou rodice schopni se domluvit na stridani se v byte, tak jsou schopni se domluvit i na tom, ze zachovaji manzelstvi v nejake podobe. Proc nam to neslo? Pamatuju se, ze byl docela problem letet po dalnici abych rano stihla deti do skoly odvest. Cca 250 km. Neporadek v byte, ktery jednomu vyhovoval a druhy nemel cas ho resit. Nevyjasnene naklady na ten byt, kde byly deti. Nevyjasnene naklady na nakup jidla a obleceni. Furt jsem byla ve dvou domacnostech, vcetne prani a dalsich veci. A deti mi chybely. Bylo mi po nich jednoduse smutno. Dost casto se povedlo, ze byly samy. Proste byla nejaka dira v dohode, kdo z nas. Nevzpominam na to obdobi rada, myslim, ze ani deti ne a to jsme to delaly pro ne. Byly myslim rady, kdyz jsem se do bytu vratila naporad. Ani soud se pres to nedokazal prekousat. Nesedelo to soudci a ja se musela vratit, ze vseho co jsem mela slozite zarizene. A to jsem to mela odkoukane ze Svycarska a vedela jsem zhruba, jak to ma vypadat. Ale neslo nam to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.