| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Napadlo mě to jako program na oslavu 12. narozenin.
Hru, která by se dala hrát v lese - rozvěsit po stromech a skupinky po 2 - 3 by běhaly od jednoho místa k druhému a snažily se dostat k cíli, pokud možno do 2 hodin.
Před lety jsem něco podobného hrála, úkolem bylo osvobodit princeznu, Honza chodil od jednoho stanoviště k druhému a mohl se rozhodnout, jak na danou situaci zareaguje. Občas bylo potřeba zazpívat, zadřepovat, ještě si vzpomínám, že se u jednoho stanoviště předstíralo zvracení a došlo i na sex s ježibabou (jen jako možnost v textu, určitě náležitě oceněnou). My jsme byli starší, ale kdybych měla k dispozici tuto hru, snad bych ji dokázala upravit.
Takže bych se chtěla zeptat, jestli někdo nemáte něco podobného a mohli mi to poskytnout, případně odkaz. Už jsem něco prohledala, našla jsem zatím jednu s tematikou divokého západu a pokud nebude zbytí, použiji ji. ale jiným možnostem se nebráním. Na vytváření vlastního příběhu se moc necítím.
Ještě ujistím, že použití bude výhradně nekomerční, pro účastníky (tedda spíš účastnice) narozeninové oslavy

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.