| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak tomu šlo zabránit? Třeba že by už na konci léta byly roušky povinné v obchodech a MHD. To jsou dvě věci, které většina lidí potřebuje k životu, dojet do práce a dojít si nakoupit. Že by byla povinné dezinfekce rukou v obchodě, že by tam zas stály ty dávkovače. někde jsou, ale leckde už ne. Jo, je to pruda, peníze navíc, ale pomůže to.
Co se škol týče, nemyslím, že by bylo od věci zrušit předměty, které nejsou důležité, tím mám na mysli především výchovy. Čím kratší dobu děti ve škole budou, tím lépe.
Pročítala jsem diskusi zpátky a narazila jsem na šílení Monty, že se školy nesmějí zavřít, že by se její syn nemohl věnovat tomu, čemu se věnuje už léta a čemu se věnovat chce. Tohle sebestředné točení se na místě nechápu. V podstatě žádné dítě se nemohlo na jaře věnovat tomu, čemu se věnovat chtělo, moje děti třeba závodně sportují, stálo je to spoustu času, úsilí, nás peněz a taky mraky času a nafty.... A přesto bych raději obětovala rok (což je v jejich případě více, než v případě gymnazisty, který se něčemu nemůže věnovat naplno, ale stále se tomu může věnovat alespoň teoreticky, zatím třeba u sportu děti po roce mohou začínat znovu a od určitého věku už se to dohnat v podstatě nedá). Samozřejmě že mi vadí, že se moje dítě patrně díky tomu jarnímu výpadku nebude hlásit na 6g, ale pořád se může připravovat online s nějakou rodičovskou podporou (byť omezenou). Takže je to názor proti názoru, každý má jiné priority. Představa, že zkolabuje zdravotní systém je pro mě hrůza všech hrůz. I bez koronaviru jsem jednou s nemocných dítětem strávila v Motole na pohotovosti 12!!!!! hodin. Raději si nepředstavuji, jak by to mohlo vypadat na pohotovostech a urgentních příjmech v momentě, kdy bude systém přehlcen. Což se odhaduje do tří týdnů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.