| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Osobně si myslím podobné - na tuto infekci lidi nevymřou.
U nás predikce je, stačí si poslechnou třeba Šmuclera na Seznamu tuším 8.9., vědělo se prý, ve kterém datu bude tisíc "nakažených" při testech, skutečnost je cca 10x vyšší, ví se, ve kterém datu bude 3000 denně. Že to přijde, za mě, přijde.
Nijak se nedalo zabránit tomu, aby nepřislo, aby nás to "neobletělo" všechny. Vyhnout viru podle mně nelze.

A co se stane...za mě - nic moc.

Včera jsem teda četla ze statistik toto:

Za první pololetí roku 2020 zemřelo v České republice 56.885 lidí, zatímco v roce 2019 to bylo 57.458 lidí, nastal tedy pokles o 573 osob, tedy zhruba o 1%.
Český statistický úřad to oznámil cca 25.8.2020

https://www.czso.cz/csu/czso/obypz_cr

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.