| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

....jas..... já si vážím své rodiny a doufám že mě mé děti jednou nešoupnou do domova důchodců. Sice s manželem oba chodíme do práce a do šedesáti budeme platit hypotéku, ale naše životy se netočí jenom kolem práce, utrácení peněz, dovolených a rozvozu dětí na kroužky. Hlavně se staráme o sebe a o svou rodinu (dochovali jsme doma babičku s Alzheimerem a dědečka s rakovinou a to při malých dětech a co? Dalších x lidí máme v rodině nebo v našem okolí. Kdysi se kolikrát bydlelo ve dvou pokojích a neexistovalo, aby se babička šoupla do domova důchodcu, které ještě neexistovali a lidi žili spolu. Je divné jak to dokázali. Maximálně šla na vejminek.

Je mi vás na jednu stranu líto, ale na druhou stranu si jenom zasloužíte, aby vás vaše děti taky šoupli do domova.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.