| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

miro, ono vůbec nezáleží na tom, co já chci, nebo nechci

co se týká výuky v rouškách - když už mají být, tak aby to mělo smysl, tak pořád a všichni

jenže v tom případě nemá smysl výuka. Uvědomuješ si, jak špatně je slyšet prodavačku, když ti v roušce řekne, kolik máš platit? a to by učitel měl mluvit na vzdálenost třeba 6 metrů tak, aby ho slyšeli i ti, co úplně nedávají pozor, když pod oknem jede auto, seká sekačka, normální provoz venku - větrat se totiž musí
ty děcka nemají šanci slyšet a rozumět
a učitel nemá šanci to umluvit,
nemusím mluvit celou hodinu, ale když potřebuju něco vysvětlit, popsat dejme tomu, jak a proč se něco nějak počítá, rýsuje, tak mluvit musím, a musí mě slyšet všichni

samozřejmě v rouškách opravdu nebudou potichu, budou si povídat, ani mi nejde o napovídání, ale o to, že někteří tu pusu nezavírají a teď by měli pocit, že je už vůbec není vidět, a přestože je znám po hlase, stoprocentní to taky není
umím si představit, že má smysl výuka s rouškou, pokud je to třída do 10 dětí, sedí maximálně ve druhé lavici, ale taková pátá od tabule, to je utopie

pokud by toto nastalo, pak je to hlídání a smysl to nemá

co s tím? nevím, nejsem ministr zdravotnictví ani školství, abych rozhodovala

a nezbývá mi, než učit v takových podmínkách, jaký nám přikážou, ať si o tom myslím cokoliv a ať to má výsledek jakýkoliv, Jitřenka řídí kokrhání

jako rodič bych takovou výuku považovala za zbytečnou a byla bych radši, kdyby byla výuka distanční
jako učitel se podřídím

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.