| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Val,
no vždyť o tom píšu. Tvůj problém je, že nejsi v pohodě sama se sebou. A dost možná právě proto, že jsi pod vlivem okolí, který od tebe něco očekávalo připadáš "nedoceněná".
Ode mě asi okolí taky ledacos očekávalo. Jak jsem tu psala, byla jsem pokládaná za "geniální dítě", což mě ale spíš než cokoli jinýho sralo, protože to znamenalo, že se mnou pořád něco vymetali jak s cvičenou opicí a bylo dost těžký to v průběhu ZŠ odmítat, protože jsem problémů měla až tak dost a moje máma ty kázeňské prohřešky nesla těžce - sama byla vždycky vzorná a poslušná holčička - takže mě jednou dokonce i zmlátila řemenem, když jsem řekla, že se na nějakou soutěž vykašlu, že tam jít nechci. Na střední už to bylo v pohodě, tam jsem v podstatě nemusela chodit a nikdo ode mě nic nechtěl (a ani neočekával, protože moje "nadání" bylo zcela mimo studijní obor). Jenže mě to okolí prostě bylo dost ukradený, "okolí" ať si žije svůj vlastní život, já si budu žít ten svůj, a podle sebe, ne podle nějakého "okolí".
Vůbec nemám pocit, že mi něco uteklo nebo že jsem mohla někde být - mohla, ale jsem na to moc líná a moc velký požitkář, všechno, co mě kdy bavilo bylo z hlediska studia těžce nerentabilní, a bohužel jsem se nenarodila jako rentiérka, co by si mohla celý život studovat ze zájmu a nemusela přitom vydělávat peníze. Byla to moje volba, chtěla jsem to tak, nevím, čeho bych měla litovat nebo proč se vůbec zamýšlet ve stylu Heduš Homolkový. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.