| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libik, ty se mi zdáš. Nic se neděje? Od března jedeme na krev, abychom poplatili nájem, dojíždění do práce, teď začala dcera dojíždět na střední, takže další výdaje, bude potřebovat nový notebook do školy, nové brýle odkládáme už od května. A když už se situace trochu, trošinku pracovně a finančně stabilizovala u mně (chlap je pořád minimálně o 25% s výplatou níž) tak buch, opět v Praze zavřeno. Od března jedu v režimu, kdy buď spím, nebo makám, abych vykryla rozpočet. "volný" den si "dopřeju", když už nejsem schopná vstát z postele a místo ježdění prospím 20 hodin v kuse. Nejít na směnu za kasu si nedovolím. Zhoršila se mi psychika a to tak, že jsem začala bojovat se sebepoškozováním. Když se mi v pátek večer rozjela angína, odmítli mě hned na několika pohotovostech, protože korona a do pondělí jsem skučela bez penicilínu, než mi ho naše praktická napsala.
A když už to pomalounku začalo vypadat líp, je zase vše v pr.... Jsem zase ve stavu, že kdyby nebylo dcery, mlasknu to do prvního stromu a už mi bude všechno jedno.

A pak přijde chytračka a řekne, že se nic neděje. Chybí mi tu smajlík kopající do zadku....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.