| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nejspíš je úplně jedno jak to máme my ostatní, podstatné je jak to máš ty.

Mně třeba nijak extra přespávání u nás nevadí, ale tohle má prostě každý jinak.
Ovšem hodina mi nepřijde jako nějaká vzdálenost na nutné přespání, ovšem zas třeba pokud chtějí dospělí s někým posedět večer, při víně a tak, tak prostě asi to přespání je lepší a je třeba někam "upíchnout" děti. Takže je to asi pak otázka jak je to často.
A také jak moc očekává návštěva "servis".

Já mám sourozence v místě, ale jejich děti u nás spávali na víkend často, kolikrát všechny. To mi nijak nevadí, naopak jsem ráda, mám je ráda a vybudovali si pěkný vztah jednak s mými dětmi a i ke mně bych řekla mají neteře díky tomu docela blízký vztah, doufám.
Ale chápu že u dospělých je to zas něco jiného, to je trochu větší "narušení soukromí".

Proč nespí sestra u maminky nezmiňuješ ?
A s tou chatou to moc nechápu. Samozřejmě je to vaše chata a vaše právo rozhodnout zda ji půjčíte. Ale ty důvody jsou prostě takové zástupné - to zda je tam záchod, zima nebo nepořádek, proč to vadí vám když ne těm co tam přespí.
Pokud ti návštěva narušuje soukromí a cítíš potřebu "servisu", tak chata mi přijde lepší řešení. Nemusíš řešit jejich jídlo apod. Leda snad by nějak dělali nepořádek nebo ji využívali až příliš často a zvedla se spotřeba - ale i to se dá řešit nějakou dohodou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.