| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když ono je to fungování v době řádícího koronaviru dvojsečný. Dvě moje děti chodí na celkem drahou gymnastiku. Loni tam byli ještě v březnu nacpaný v počtech hodne nad sto v jedný tělocvičně.... pak se řeklo že jich bude do sta, ale nikdo to nepočítal....reálně to bylo o to "aby vás tady nebylo 100 bude vás tu 99". My jako rodiče jsme nemohli mluvit do toho, zda si přejeme, aby dítě chodilo, bylo zaplaceno, stát nic nezakázal, nechali jsme hodiny propadnout. Teď se s nimi shodou okolností handrkuju za náhradní hodiny za dobu, kdy museli mít zavřeno. Vrátit peníze nechtějí, že musí platit trenéry, prostory. chápu, no ani my peníze netiskeneme. Tolik k tomu, jak důležité může být pro někoho, kdo provozuje třeba gymnastickou halu co nařídí nebo nenařídí stát. Ke kadeřnici samozřejmě chodit nutně nemusíme, my se obešli bez nutnosti hledat nějakou, aby mě načerno ostříhala, no někdo má asi slabší nervy.
Což nic nemění na tom, že uzavření škol od druhého stupně a povinnost nosit roušky má k lockdownu daleko (jakože mi dítě pláče, že do školy chodit chce a já ji plně chápu).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.