| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

white, je mi líto, ale mě by v životě nenapadlo, že by se některé moje dítě mohlo věnovat baletu, gymnastice nebo vlastně kterémukoli sportu, kterému se dnes věnují. Pokud bych chtěla mít představy, měla bych asi jiné, ale to jsem nestihla, protože tříletá s požadavkem na balet mě zaskočila. A přesně podle toho mustru jak píšeš ty jsem ji nejdříve přihlásila na nějaké tanečky ale ouha, byla tam jednou a dále odmítla chodit. Chodila na balet a zpětně lituju, že jsem nad tím více nepřemýšlela. V šesti přesedlala na gymnastiku. U mladší dcery jsem se cítila být poučena, takže tu jsem přihlásila také a narazila jsem, odmítla chodit. děti mám čtyři a každé má úplně jiný přístup a jiné dispozice, většinou je přístup naprosto nekompatibilní s tím, na co mají nadání, a je to marné.

Moniko, také si u dcer vyčítám, že jsem je nepřihlásila na kvalitní gymnastiku, když ještě byly malé. Mohly dělat něco úplně jiného a být úplně jnde, zejména ta starší se mohla věnovat něčemu, na co by měla více dispozice. U synů se to snažím napravit ale zas mi to komplikuje korona~l~

Reálně to u nás vypadá tak, že to nejméně šikovné dítě se jeví být nejurputnějším a nejsnaživějším, byť ta její snaha je jiná, než by chtěly trenéři. Naopak dvě nejšikovnější děti bojkotují cokoli už jen svým přístupem. Je to těžký a nikdy nevyhratelný boj.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.