| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podzim mám ráda jen pokud je hezké počasí, rozhodně ne něco takového jako dnes, co už předznamenává nadcházející tmavý půlrok.
Baví mě procházky spadaným listím, mám úžasnou vzpomínku na jednu procházku se synem, když byl malý. Zastavili jsme se na jednom místě v lese, syn si sedl na pařez, v tu chvilku zafoukal vítr a všude kolem nás začalo vířit zlaté listí. Bylo to úplně jak vodopád. Jen jsme koukali na tu nádheru ~s~

Domov nijak zvlášť nezdobím, venku mám nějaké chryzantémy a hlavně se snažím o víkendech dohnat všechny resty venku.
Vůbec nejhorší je pro mě první polovina listopadu. Pak už bývají předadventní trhy, např. na zámku v Kuksu (což letos asi nebude), Věnčení (vytváření adventních věnců u místní výtvarnice), rozsvěcení vánočních stromů s horkým vínkem.

Zrovna dnes jsme měli mít Svatováclavské slavnosti, které jsme zrušili (řešila jsem to i tady). Místo toho šiju roušky ~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.