| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Burt, já to neřeším (je to už několik let zpět) a ani tehdy jsem to neřešila, bo ta osoba mi nestála za nějaké řešení čehokoliv ani vůbec za jakýkoliv kontakt s ní... a vůbec nešlo o jedno zmoknutí (stát se to na současné škole dítěte, kde jsou všichni vyučující skvělí, tak se tomu zasměju a řeknu si, že to byl celkem sranda zážitek...) tehdy šlo spíš o to, že ta osoba neměla nikdy ani jeden dobrý nápad vůbec v ničem ať se to týkalo výuky či mimoškolních činností, tam prostě bylo špatně všechno od začátku do konce a úplně ve všem, takže prostě když už se ty dementní nápady kupily jeden za druhým, tak to člověka občas vytočilo a hlavně mu to zůstalo v paměti (bohužel...byť se snažíme s dítětem na tohle období zapomenout, všechny fotky a předměty z té doby jsme vyházeli, smazali atd....ale stejně...holt teď tady ta diskuse o TV v dešti mi tuhle dávnou story připomněla, no...).

Jinak déšť mi nevadí a dítěti taky ne, na jedné škole v přírodě v jiné škole než tehdá, zažil takovou zimu, déšť, bahno a celkově vzhledem k počasí tak drsné podmínky, že značná část dětí odjela předčasně, valná část rodičů si stěžovalo hned po prvním dni, kdy zjistili, jak to tam je a houfně tam pro své děti jeli, řešila to ředitelka a dokonce tam na nimi hned asi po 2.dni přijela a chtěli to ukončit všem a naopak naše dítě spolu s kámoši je přemlouvali, že ne, že oni tam chtějí být a že se jim tam líbí...nakonec, kdo chtěl, zůstal normálně do konce a užili si to skvěle a já jsem s tím taky neměla sebemenší problém, byť jsem věděla, jak to tam je. Vyzvedla jsem si pak po návratu šťastné a spokojené dítě, které připomínalo bahnitou kouli se všemi mokrými a zatuchlými věcmi v kufru, ale byl nadšený, protože tam byl se super učiteli, fajn kamarády, takže žádný problém. Odolný je dost, ani rýmu z toho neměl. Ono nejde ani tak o to, co se děje - myšleno samotná akce a podmínky na ní,ale spíš s kým a ve společnosti jakých lidí a v jaké atmosféře...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.