| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hele, to není jen opatlaná zeď. Uklizeno teď díky koroně docela máme, ale prostě se nám řada věcí nevejde a někde visí. Koupili jsme byt ve stavu "po rekonstrukci", ale byli jsme blbí. Kupovali ho v době, kdy z nějakého důvodu skoro rok trh stál (mělo to nějaké důvody v hypotékách či co) a moc jsme si nemohli vybírat. Takže tady jsou teď jiné viditelné průšvihy, jako rozjetá plovoučka, prasklá polovina dlaždic v kuchyni.Když jsme to kupovali, bylo to "krásné". Rozpadlé leporelo dveře a pomalu se rozpadající nábytek. (Neměli jsme moc peněz, rok jsme spali na zemi, než jsme si koupili postel, kupovali jsme levné skříně už ani nevím odkud) Apod. Třeba roztržené čalounění na posteli IKEA, rozpadlo se po praní (podle návodu). Prostě levné věci a hrom-do-police rodiče i děti.

A na rekonstrukci se prostě chystáme. Je fakt, že třeba v našem starém bytě kdysi vymalovali rodiče, když jsem byl malej a pak my asi 2x při velkejch rekonstrukcích (stavbě patra). Atd. Takže já mám z toho hrůzu.

Protože to znamená všechno vystěhovat (kam? a jak? když se to montovalo často uvnitř), většinu nábytku vyhodit (nepřežije demontáž a je otrhanej, často ze starého bytu apod.) Pořídit novou podlahu, následně rozvody elektřiny (tažené v podlahových lištách), následně vymalovat a koupit nábytek. A úklid už já nedám kvůli práci časově a žena fyzicky. Děti na tom taky nejsou úplně dobře (astma, špatná imunita, crohn), jedno je teď už podruhý s nehojící se banalitou ve špitále po druhé operaci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.