| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Všem, co se jim to líbí, to přeju!
Já měla spoustu stresu s distanční výukou a pak odkládanými přijímačkami na sš. Musela jsem zrušit dovolené, na kterých bych si určitě odpočinula a místo toho jela na takové, kde jsem si neodpočinula, naopak ještě jsem si zhoršila mé zdravotní potíže a kromě o děti se starala ještě o rodiče. Poslední skoro měsíc jsem nemocná. Nemohla jsem jít do divadla, kvůli nemoci.
Nestíhám papírování. V práci jsem ve velkém skluzu, ale nemám sílu to dohnat. Kamarádky toho teď mají taky moc a tak nikdo nechce setkání ani plánovat (včetně mě). Děti taky nějaké problémy. Byla jsem nahnaná hospitalizovat dceru kvůli vyšetření a jí se zanítila rána po kanyle, na nic se nepřišlo, jen nás ženou na další a další vyšetření a porady.
Rády bych z toho vlaku vyskočila. Nevím jak. Ideálně vyhrát 10 mio a dopřát si rok bez práce. Půl roku rehabilitovat a spravit konečně ty šlachy - je to tak frustrující, když vás bolí chodit!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.