| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, musí to dělat přesně v tu dobu, kdy je mu to nakázáno a kdy se mu to třeba nehodí. Všechno je mu předžvýkáno, vysvětleno, nic nemusí samo. Pro tebe je to třeba ideál, pro mě noční můra.

A přesně o tom to je.

Nebráním se online komunikaci, kdy se jinak samostatně pracující dítě může na cokoliv doptat, ale stejně jako ve škole, někdo se potřebuje ptát více, někdo méně, někdo se před ostatními stydí...tak proč t řešit hromadnou hodinou. A předžvýkávat něco všem hromadně není můj styl ani ve škole, snažím se spíše provázet, nabízet možnosti, ukazovat cesty....a na to nepotřebuju (a ani děti nepotřebují) pět hodin týdně v matematice a další dvě ve fyzice strávit před monitorem.

Je zajímavé, že jak jsem tu před rokem a půl popisovala svůj pokus se Začít spolu, kdy děti pracovaly samostatně (ve skupinách) celý měsíc a já v té třídě byla opravdu jen na občasný dotaz, tak se to i tady líbilo. A teď je najednou samostatná práce dětí nežádoucí?

A znovu opakuju, že "Je to v podstatě asi nejpodobnější prezenční výuce" u mě rozhodně neplatí, naopak je to něco naprosto odlišného od mé prezenční výuky. A ani Yuki, ani já, nevyžadujeme zapojení rodičů, napsaly jsme to tu mnohokrát, a stejně se to vždycky jako bumerang vrátí a trvá přesvědčení, že když není online synchronní výuka, tak to všechno odskáčou rodiče.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.