| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Delete,
já nechci od tebe do nosu~:-D
Já jsem nad tím přemejšlela, co přesně je ta frontální výuka a dneska jsem slyšela celou jednu vyučovací hodinu syna. Oni něco probírají, něco,si mají předem nastudovat , na co dostanou odkazy. a pak prakticky celou hodinu diskutujou a fakt diskutujou hodně živě, všichni. Ale je to kvinta a ten způsob výuky je tam obecně jinej.

A dcera má téma, ty děti tam rozhodně diskutujou míň, jsou mladší a tolik se nezapojujou jako ti z kvinty, ale mají tu hodinu hodně roztříštěnou, třeba ji online přeruší,aby si sami něco vytvořili, n něco se podívali, něco napsali a za půl hodiny se zase "sejdou" a diskutujou nad výsledkama, odprezentujou si vlastní práci atak.Takže čistě online celej den taky vlastně není.
Výhodu vidím v tom ( a pokud vím, hodně rodičů si i na tohle stěžovalo), že prostě ty děti se na to nemůžou vykašlat, nemůžou se flákat, nemůžou něco neudělat, nemůžou se nepřipojit a pak nevědět, co a jak mají dělat, mají okamžitou zpětnou vazbu, rodiče (téměř) nemusí dohlížet a sledovat, jestli to dítě vůbec něco do školy dělá, jestli nespí do 12 a na většinu věcí se nevykašle, jestli se s tou výukou někam posouvá...
Z mého pohledu není distanční výuka ideální, ale co nadělám. A že tahle doba klade vyšší nároky-hmm, to si klade, ale na všechny a co se školy týče, tak teda i na děti, rodiče, nejen na učitele.
Těším se, až zase poběží běžná škola.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.