| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak tohle znám. Mám kaštanové vlasy, modré oči a hodně světlou pleť, k tomu to obočí úplně bezbarvé, občas si dělám srandu, že jsem měla být zrzka, jenže Pámbu si to nechtěl rozházet s tátou, který rezaté nemá rád a tak ty vlasy na poslední chvíli ztmavil, ale na zbytek už zapomněl. Nad čelem už mám dva pruhy šedých vlasů, takže vypadám jak jezevec a bez barvy na obočí vypadám jak po nějaké kožní chorobě se špatně sedící parukou (lidi bez obočí jsou ještě horší než plešatí). A tak vlasy barvím Syossem, která na šediny chytá dle mých zkušeností nejlíp, co nejpodobnější barvou té mé, obočí Refectocilem, ten drží pár týdnů, holt se chytí i kůže, proto je lepší to udělat na začátku víkendu, protože z kůže to celkem rychle sleze a hlavně doma se dá pracovat opatrně, nanáším ten Refectocil kartáčkem vlásek po vlásku, abych kůži zapatlala co nejmíň, pak se musí opravdu dobře smýt a v pondělí už to vypadá úplně normálně.
Melír bych si osobně nedávala, jednak se mně osobně nelíbí a hlavně ty šediny na mně působí, že mi tam ty vlasy chybí. Splynou totiž jaksi s mou bledou kůží a protože mám do třetice všeho dobrého ~;) ještě androgenní alopecii, opticky to vypadá jako další prořídnutí navíc. Používám na to vlasový zesilovač, který umí zakrýt i odrosty a šediny. Pro tebe by ale něco takového bylo zbytečné, asi by stačily spreje na odrosty nebo řasenky na obočí - na rozdíl od tužek a pudrů na obočí se nesmazávají (vyzkoušeno, v práci nosím čepičku a tyhle věci se hned setřou). Nebo na nejhorší ten Refectocil, i když na vlasy není určen.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.