| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem s dětmi sama, očr si vzít nemůžu, nehledě na to, že jsem osvč a o těch dosud nebyla řeč, že by to očr dostali. Děti mám i rizikové, takže bych je posílat do škol nechtěla/neměla, bojím se, ale ta podoba distanční výuky, jaká byla loni je prostě nepřijatelná. SŠ docela jedou a nemusela jsem se zatím o nic starat, až na pár maličkostí. Ale u druhačky mi před chvílí přišel email, že při návratu z švp dostaneme nějaké desky a tu práci mají děti postupně doplnit do 2.11. - takže online asi nic nebude. Tento týden se už neučí. Což je pro mě zatím dobrý. Ale co bude dál netuším, nemám vůbec sílu na nějaké domácí vyučování, jsem mimo jiné už měsíc nemocná a ještě to tak na 2 týdny bude.
Takže prostě fakt nevím, jak tohle bude dál - bojovala bych za zrušení klasifikace aspoň na prvním stupni, pokud se to prodlouží. Otázka je, jak se vyřeší ty nedoučené děti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.