| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Renko,
já jsem na vířivku čekala osm let. Tedy vlastě ještě dýl, ale osm let jsem měla na terasu vykopanou díru. a udělanou přípravu.
Pořád něco-peníze nebyly, čas nebyl...
Na jaře při první karanténě, když jsme teda nikam nejeli na dovolenou, jsem se naštvala, půjčila si peníze, který prostě na tak zbytný věci jako vířivka nikdy nejsou~:-D a objednala. Měla přijít do začátku prázdnin a nic. Už jsem byla fakt vytočená, že mi prostě není přáno, až teda nakonec dorazila-na konci srpna.
Údržba-no nějaká je, ale nemyslím,že je to jako u bazénu. Máš krabičku na test vody, tam hodíš dvě tabletky, porovnáš ph a chlor, případně něco dodáš, necháš chvíli vířit, hotovo. Máme ještě síťku a tou si občas už ve vodě odhazuju nějakej ten lísteček nebo pěnu, zbytečnou.Od toho konce srpna jsem jednou ponorným čerpadlem odčerpala vodu a zas hadicí doplnila. Toť asi vše, dá se to v pohodě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.