| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libik, o náladě ne, to máš pravdu. Ale o tom, co tu náladu spouští a ovlivňuje, do určité míry ano.

Nikdy ne úplně, ale prostě... já samozřejmě vím, že do Vánoc bude prakticky skoro každý znát někoho, kdo na covid zemře nebo bude mít po covidu závažné následky. A že to dopadne těžce na nás všechny. Ale právě proto se snažím neplýtvat sebou na to, co je planý. Dobré jsou v tomhle směru rady Dalibora Špoka, jak pomáhat sám sobě s duševním stavem teď, kdy vstupujeme do celkově zlýho období. Nejde ubrzdit každý strach, kažou úzkost... ale některou jo. Odklonit nějakým konstruktivním směrem.
Nejsem lhostejná, jsem naopak velmi duševně angažovaná, ale snažím se to směrovat tak, abych ty síly nepoužívala k sebesežírání, ale k účinnému jednání. Jak hezky říkala Prekopová - "dovoluju si jediný přepych, který má smysl - přepych vztahů". A tuhle vztahovou síť upevňuju ze všech sil a snažím se pomáhat, ale zároveň si i sama říkám o pomoc, což je pro mě většinou těžší.

Fakt teď tíseň necítím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.