| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

anexa "Nejsem schopná žít sama, chodit jen do práce a domů, potřebuju se stýkat s dalšími lidmi (cizími), potřebuju se jít bavit, prostě žít! Chci se těšit na vánoční trhy, na lyžování. Nemůžu sedět doma sama a pořád dokola číst knížky nebo se koukat na televizi. Takový život není pro mě. Tohle psychicky prostě nedám. Takže kdybychom měli takhle žít dál, tak prostě končím! "

Zajímavé, jak tomá kažýd jinak. Pro mě naprosto nepochopitelné, jak někdo může nechtít žít jen kvůli tomu, že nemůže lyžovat. (a to lyžuju od dětství téměř každý rok, nicméně byly roky kdy to kvůli vážným důvodům nešlo a nezbláznila jsem se)

Vidět jiné lidi můžu i teď, jdeme ven a držíme se trochu dál od sebe. Případně se dá vidět v roušce/respirátoru. Mrzí mě nemožnost jít do kavárny a restaurace, ale toho jsem se zřekla "dobrovolně" na jaře. Nepřišlo mi to bezpečné. Vynechala jsem i divadla a výstavy, nestojí mi to za risk. Věřím tomu, že za rok bude situace lepší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.