| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak je mi? Se mnou tluče zlost a vztek. Vlastní nemoci se sama nebojím, tíseň nepociťuju. Vlastně už není proč. Už jsme se s manželem oba nakazili. Ani nevíme kde a kdy. Ironií osudu jsem dodnes první a jediná osoba, koho znám, že je pozitivní. Nemuselo to být. Kdo a kde na nás nákazu přenesl, se už nedopátráme. Nemuselo to být. Infekce byla mírná, dva dny teplot. Teď stejně budeme muset od testu setrvat deset dní v izolaci. I to nemuselo být. Minimálně deset dní v karanténě budou muset být moji nejbližší spolupracovníci a ochromí to chod pracoviště. Taky to nemuselo být. Naštěstí se zatím zdá, že jsem na nikoho nic nepřenesla. Rouška je nejen standardem, ale v mém případě i rukavice, čepice, igelitová zástěra a jednorázový plášť. Občas i obličejový štít. A nijak jsem se za těch x let nesmrskla. V pátek jsem se potácela ve frontě na odběr, slečna přede mnou vypaluje rypák, za mnou dva další mají roušku ležérně na bradě jak blicí pytlík. Vskutku odpovědný přístup na tak rizikovém místě. Za přenos a současnou situaci nemůže vláda ani ilumináti, ale lidi, co nejsou ovce a všichni vědí, jak se covid šíří a jak tomu zabránit, ale je potřeba najít viníka, kterým nikdy nejsem já, ale vždycky někdo jiný.
https://psychologie.cz/covid-emocni-inteligence/

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.