| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Beat, spousta lidí nepotřebuje překlenout dobu v jiným zaměstnání kvůli penězům (samozřejmě nemluvím o všech), někdo jenom nechce sedět doma, někdo zase chce pomoct, někdo to má na plný úvazek, ale někdo zase třeba jenom pár hodin jako brigádu nebo dobrovolnickou činnost, já jsem taky na jaře dělala dobrovolníka v nemocnici, teď nemůžu, musím být online, přesto přemýšlím, jak to udělat, aspoň na pár hodin, a nedělala bych to kvůli penězům, ty na jaře žádný nebyly (když nepočítám vyfasovanou oranžovou vestu a dvě roušky)
u některých lidí mám pocit, že se snaží ukázat, že oni pracují, ukazují se v televizi, ti mi spíš vadí, podle mě ten, kdo chce nebo potřebuje pracovat, ten se takto nemá potřebu zviditelňovat

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.