| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

šánti, jo...on Prymula není spasitel, podle mne stejně jen vykonával něčí "rozkazy"...a dělal to s lehkým humorem za kamerou a s kamenným smutečním obličejem před kamerou.
A taky stihl ještě řídit s dcerkou firmu a další schůzky.
nevadí vám, že neřekl, s kým se tak natajňačku sešel? Nebo už se to ví?
Mě by spíš rozrušovalo toto.

A jestli se stejně neaktualizují data, jak hrouda na začátku psala, stejně to jede nějakým samospádem.
A roušky, jen pro uvědomění si, teda nepomohli přes léto ani Slovákům...ti si tím projedou taky...my možná hůř, protože se to holt na jaře (dle mě stoplo moc) a virus, jak bylo asi jasné, zastavit nelze...nelze udělat ostrůvek v srdci Evropy.

Asi by bylo nejlepší, kdybychom zaměřili nějakou vnitřní důvěru, ať se najdou doopravdy někdo, komu půjde o nás všechny normální lidi a kdo bude mít nadhled a správný rozum a současně i intuici. ne že bych někoho takového znala...i když co třeba ředitel Motola?


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.