| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku,
ne, já si myslím, že když už to naše slavná vláda posrala kde mohla, je to nejmenší, co můžeme udělat pro to, abychom odlehčili těm zdravotníkům (protože za tleskání na balkoně si nic nekoupí) a zbytečně neprodlužovali zoufalství lidí, co se každým dnem uzávěry blíží ke krachu podnikání sedět doma na prdeli.
Protože se ukázalo, že zavřený školy, hospody, fitka, zoologický zahrady atd. atd. nijak nepomohly, a že nepomohl zavřenej Hornbach se ukáže brzo. A jak správně píšeš, od středy nejpozději budeme sedět na prdeli "chca nechca", a uvidíme, kolik lidí za těch - doufám, že jen! - čtrnáct dní skočí ze zoufalství z okna, protože nebude moct vyrazit do Beskyd.
Víš, že já fakt nejsem z těch, co desinfikujou jogurty, straší desetitisíci mrtvých a uctívají svatého Flegra, a ani nemám v úmyslu obviňovat lidi, co šli na Pustevny, že "za to můžou", ale nechápu - opět! - ten dvojí metr v případě, že se zavře něco, co je mi u prdele a v případě, že bych si mohl/a odpustit něco, co mi u prdele není a není to ani zakázaný prostě jen proto, že když to udělám, zvyšuju šanci, že tahle pakárna jednou skončí. Postoj "omezím všechny, jen sebe ne" je mi poměrně dost nesympatickej.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.