| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tante, máme teamsy, jenže veškerý zacvičení, včetně prvního vstupu pro žáky trvalo asi hodinu, takže to neumí
zadám úkol do Zadání, a oni zatím nepochopili, že to nemají fotit, ani že to mají posílat, oni ti třeba i udělají, ale neodevzdají,
dnes jsem psala, kdo mi co nedal, za tu dva týdny tam mám pár dětí, který nedaly ještě vůbec nic, v kontaktu s rodiči jsem, na online hodiny chodí

teď mám týden na to, abych si připravila místo hodiny přírodopisu hodinu teamsů, pokud to za dva týdny nezvládli, potřebují pomoc, když dokážu pomoct kolegům, taky na dálku, zvládnu snad i toto

tak vypadá podpora distanční výuky na naší škole, a myslím, že nejen u nás, nedá se spolehnout na to, že to děti zvládnou samy, taky ne všechny rodiny mají svůj počítač, přichází pak ještě jedna komplikace - dítě si není jistý, rodič už vůbec ne, ale má obavy, aby on nebo dítě něco nepokazili, proto radši dělají co nejmíň
v mojí třídě mají vš dva rodiče, většina nemá víc než učňák, s počítačem neumí

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.