| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dcera na jaře online výuku neměla, teď s tím začala. nevyznám se v tom a to si o sobě nemyslím, že bych byla nějaký technický antitalent... jejich škola nemá žádný vlastní systém, jen co učitelé dají do classroom. Nebo pošlou mailem. Někteří asi dělá obojí, ale ne všichni. Každopádně jsem si dala za cíl do toho během prázdnin proniknout a dneska jsem jen naprázdno polkla, když jsem viděla všechna ta upozornění a maily v její poště na gmailu. Ona se asi v duchu začala tvářit že jí žádné maily nechodí a proto do té pošty ani neleze a má dobrý pocit, že nemá neodevzdané úkoly. Docela ji chápu, stejným systémem jsem v pátek propásla online schůzku u prvňáka - učitelka ji poslala mailem dětem na školní mail, ale už ne na mail rodičů nebo na whatsapp.... a protože já na mail prvňáka každý den nechodím, o schůzce jsem se dozvěděla až když proběhla.
Ovšem u sedmačky bych byla nerada, kdyby kvůli tomu měla nějaké problémy a nedorozumění....~l~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.