| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už jsem měla v životě 2x (kvůli úrazu před 20 lety a nyní kvůli koronaviru) příležitost se zastavit a zamyslet, jak dál. Tehdy doslova, byla jsem půl roku v nemocnici a další půlrok se učila chodit. Teď je to zastavení za pochodu, protože mám děti a o ty se musím starat. Ale přemýšlím, jak by co mohlo fungovat jinak. A popravdě mohlo, ale za současné finanční situace (a nebudeme si nic nalhávat, jen doufám a modlím se, že ta se nezhorší, nad tím že by se zlepšila nepřemýšlím) to není reálné. Dětem chybí jejich obvyklé aktivity, které ze mě dělají taxikáře. Jediné co se dcerám povedlo už na jaře bylo, že se v ZUŠce zbavily klavíru a mě povinnosti je tam 4x týdně vozit (měli jsme celkem vzdálenou ZUŠku i na poměry Prahy, protože jsme se stěhovali až v době, kdy tam ony už chodily). Ovšem teď by do toho maratonu měl nSKOČIT i mladší syn, což skóre vyrovná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.