| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

máto,
nechala sis od doktora udělat třeba testy na štítnou žlázu a vitamín D? Kvůli té únavě atd.

Vitamín D si myslím, že můžeš začít brát, v téhle roční době v ČR ho moc "ze sluníčka" nenachytáš (blbý úhel paprsků), takže bych zkusila to. To zlepší nebude nijak prudké, ale mohlo by to časem pomoct na únavu atd.

Běhat večer nemusíš, co takhle procházka? Prostě pomalu, alespoň nějaký pohyb, a to pohyb venku.

Co by bylo s klukama by se mohlo dát ošetřit domluvou s nějakou kamarádkou, případně probrat s notářem, nakolik se to dá udělat oficiálně (netuším, jak v ČR, v USA to jde - vybrat ke komu půjdou děti v případě průšvihu - my to takhle máme vyřešený s kamarády, děti vědí, že kdyby něco, tak se mají obrátit na tyhle kamarády, souhlasí s tím, znají je - ale probírali jsme to s nimi až když byli větší).

Mužské a ženské zájmy - myslím, že je spousta zájmů, které se můžou provozovat oběma stranami - výlety, lyžování, kolo, brusle, plavání - ale třeba i vaření některé chlapy zajímá. Jeden z mých ex si na sebe šil oblečení, bavilo ho to.
Dále bych na kluky delegovala "mužské" práce. Nějak hezky, s verbálním oceněním - "to jsem ráda, že jsi šel se mnou nakupovat, sama bych to neutáhla" a "prosím tě, sešroubuj tu poličku" (ano, poprvé u toho člověk trpí, zvláš´t pokud je synek levák se zkříženou lateralitou - ale nábytky ani nic jinýho jsem už nesestavovala leta - i za cenu, že jsem napřed odcházela, abych se "na to nemusela dívat" a abych neměla prudivé komentáře - když jsem přišla až když bylo hotovo, tka jsem jen mohla pochválit :-))

No a hlavně je tohle blbý období, plný strachu, nejistot, navíc podzim a dušičky jsou těžké období i když se nic neděje. Ale bude líp.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.