| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Do prčic, koronavirus je prostě průser, přišel, nikdo ho nechtěl, je to přírodní katastrofa, zasáhl do ekonomiky, zasáhl do vzdělání, musí se to nějak řešit, řeší se to průběžně, všichni se snaží, bude se to řešit dál, podle situace, opakování ročníku pro celou republiku je nerealizovatelnej nápad, fakt má cenu tady společně lkát, jak je všecko v prdeli? Tak dělejme všichni, co můžeme, teď distančně, až to půjde, tak jinak, působme na svoje školy, působme na úřady, ale vymýšlejme smysluplná a realizovatelná řešení.

Kvítko, pod tohle se taky podepisuju.
Já už jsem si prošla fázemi strach-zklamání-naštvání-beznaděj-rezignace-nenechám si zkazit život.
Po půl roce už mi taky unavuje a začínají mě už i vysírat neustálé nářky jak už bude jenom a jenom špatně a všechno se zhroutí. Epidemie jednou odejde, žádná epidemie tu není věčně, ano, budou nějaké škody, každý z nás je nějak dotčen, ale jakmile tohle skončí, zase budem normálně žít a fungovat. Pak budeme lepit škody zdravotní ekonomické, politické, vztahové, ale věřím, že se to časem všechno nějak utřepe.

Stojí za to si připomenout příběhy lidí, kteří přežili holokaust a podobné tragédie, daleko horší než součaný kovid a zamyslet se nad tím, jak je možné, že lidi zvládli přežít v naprosto nepředstavitelném prostředí. Když si vybavím, co mají ty příběhy společného, tak je nezlomná víra v to, že to skončí a urputná snaha si nepřipouštět skutečnost a i nenormálních podmínkách se snažit fungovat co nejvíc normálně.
V tomhle vidím cestu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.